Rozmazlovací víkendy „8 směrů“

Přijměte naše pozvání na sérii devíti prožitkových víkendů, během nichž se budeme postupně nořit do poznání 8 směrů z šamanského kruhu. Budete mít možnost každý z 8 směrů plně prožít, nacítit, uchopit a následně kreativně vyjádřit v pohybu, tanci, za pomocí zvuku, hlasu či barev. Prozkoumáte potenciál, dary i stíny jednotlivých směrů a souvisejících archetypů. Budeme meditovat, sdílet, konstelovat, objevovat, pojmenovávat, integrovat a transformovat. 

Termíny a témata

22.-24.9. Střed kruhu – JÁ
20.-22.10.  JIH – emoce, vnitřní dítě
1.-3.12. VÝCHOD – duch, meditace / rituály
26.-28.1. SEVER – srdce / mysl, (komunikace)
8.-9.3. ZÁPAD – tělo, smyslnost
tbc. JIHO VÝCHOD – předkové, tradice
tbc. SEVERO VÝCHOD – energie, tanec, dech
tbc. SEVERO ZÁPAD – karma, moc / intenzita
tbc. JIHO ZÁPAD – posvátný sen, objevování / rozpínání

Za obraz děkujeme – Smilla Prayon

Víkendy jsou určené pro všechny zvídavé a hravé duše, které mají chuť nahlédnout pod pokličku sobě samé/mu a obohatit svůj život. Je možné absolvovat každý víkend zvlášť, ideálně však jako celek. Program začíná v pátek v 18:00 večeří a končí v neděli v 18:00 na adrese Liliová – Praha (kousek od Národní třídy). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Něco o nás  

Naše učení vychází z principů šamanismu a tantrajógy. Dále se věnujeme vědomé práci s tělem, rodinným konstelacím a mnoha dalším naukám a technikám, které je doplňují.

Borůvka: Ve světě vědomé práce s tělem se intenzivně pohybuji od roku 2005. Byla – a stála jsem fascinována schopnostmi lidského těla, rozmanitostmi našich myslí i vyššími principy, které nás přesahují. Motivována touhou po vyřešení vlastních zátěží jsem se ponořila do studia jógy, meditace, tantry, šamanismu, psychoterapie a práce s tělem. Rozmazlovací prožitkové víkendy pořádám od roku 2016. Jsem štírka, miluji sladké, západy slunce, přítomnost a blízkost. 

Mája: Od dětství jsem se věnovala horsemanshipu (práci s koňmi vycházející z neverbální komunikace ve stádě), absolvovala jsem kurz shiatsu masáží nejenom pro lidi, ale i psy a koně. Později se můj fokus přesunul do divadla, především na divadelní a kontaktní improvizaci. Pro práci a reflexi ve skupinách mi např. hodně dal mezinárodní workshop comedia dell’arte. Od roku 2014 se intenzivně věnuji především systemickým konstelacím a přidruženým metodám. Stále hledám a objevuji možnosti, jak propojovat srdce, mysl, duši a tělo. 

CENA 

Early bird: 4.700,- (končí měsíc před konáním akce)
Běžná cena: 5.200,-
Prvních 5 víkendů jako celek: 20.000,- (při platbě předem)

Cena zahrnuje program, drobné občerstvení a možnost přespat v meditárně ve vlastním spacáku. Na oběd si vždy zajdeme do restaurace. Své místo si zajisti zasláním zálohy ve výši 50% z ceny na účet 2201125511/2010. 

Storno poplatky: Záloha je vratná při zrušení do 14 dnů před začátkem programu. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem programu vracíme polovinu zálohy. Při zrušení 6 a méně dnů před konáním akce je záloha nevratná.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Přihlásit se můžete na odkazu níže, maximální počet účastníků je 8, tak neváhejte 

Těšíme se na vás!
Borůvka a Mája

Copyright © 2023 Zuzka Borůvka | My Music Band by Catch Themes